Aktualności

Udostępnij

Aktualności

Nadszedł czas Diecezjalnych Dni Młodzieży 2026!

Chcielibyśmy oficjalnie zaprezentować wam długo wyczekiwane informacje na temat czerwcowych DDM w Rokitnie!


Czym są DDM'y?
Diecezjalne Dni Młodzieży, to coroczne, czerwcowe spotkanie młodych z diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizowane przez Centrum Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży. Jest to owocny czas spotkania zarówno z Bogiem, jak i z wieloma ludźmi, poprzez wspólną modlitwę, Eucharystie oraz różnego rodzaju koncerty, zabawy i wiele innych aktywności!

Jakie w tym roku jest hasło? 
Nie lękaj się – to słowa, które podobnie jak „Jaśniej” oraz „Słuchaj” (hasła poprzednich DDMów) wybrzmiały podczas rozważań Papieża Franciszka w ramach ostatnich Światowych Dni Młodzieży, które miały miejsce w Lizbonie, w 2023 roku. Będą one towarzyszyć nam na czas trwania całych DDMów podczas koncertów, spotkań, świadectw.


Tegoroczne Diecezjalne Dni Młodzieży odbędą się według poniższego planu:

Dodatkowo, 12 czerwca zapraszamy wszystkich zaangażowanych, posługujących oraz prowadzących grupy młodych w parafiach.


Zachęcamy do zgłaszania grup tutaj

Każdy z Was jest mile widziany! Niech Dobry Pasterz poprowadzi nas przez ten radosny czas Diecezjalnych Dni Młodzieży. Nie lękajmy się!

To co? Do zobaczenia na DDMach?


W razie pytań prosimy kontaktować się:
- bezpośrednio z Diecezjalnym Duszpasterzem Młodzieży ks. Pawłem Grzesiakiem (nr tel: 693 625 005)
- lub drogą mailową.